top of page

pá 07. 4.

|

Boršov nad Vltavou

SPONTÁNNÍ TANEC - cyklus pro ženy

Milá ženo, Ty, která toužíš setkat se sama se sebou, objevit nespoutanost, živost, pocit naplnění, otevřít dveře a vykročit za tím voláním, které už stejně dávno slyšíš... k sobě..

SPONTÁNNÍ TANEC - cyklus pro ženy
SPONTÁNNÍ TANEC - cyklus pro ženy

ČAS A MÍSTO

07. 4. 2023 18:00 – 20:00

Boršov nad Vltavou, U Zámečku 196, Poříčí, 373 82 Boršov nad Vltavou, Česko

O UDÁLOSTI

CYKLUS MÁ 3 SETKÁNÍ VŽDY V PÁTEK + OCHUTNÁVKU ZDARMA 7.4.2023 ...................

Milá ženo, Ty, která toužíš setkat se sama se sebou, objevit nespoutanost, živost, pocit naplnění, otevřít dveře a vykročit za tím voláním, které už stejně dávno slyšíš... k sobě.. Je mnoho různých Cest ... ale jestli Tě aspoň trochu láká ta, která vede skrze tanec - spontánní přirozený pohyb nespoutaný choreografií a vzory, jsi tu správně a jsi srdečně zvána! S radostí a láskou budu s Tebou sdílet svou Cestu formou jemného provázení a inspirace, nabídek, otevírání dveří... a jenom Ty se rozhodneš, zda jimi chceš nebo nechceš projít, kdy a jak daleko - blízko..

Formát setkávání je uzavřená skupina, uzavřená z důvodu vytvoření prostoru bezpečí a důvěry. Setkání jsou v každém cyklu 3, s možností předcházející ochutnávky nezávazně a zdarma.

Termín ochutnávky 7.4.. 18:00 - 20:00h.

A jak to celé probíhá? Začínáme krátkým sdílením v kruhu. Sdílet lze i mlčením Před každým tancem Tě vybavím nějakým jednoduchým praktickým nástrojem, který můžeš (ale nemusíš) pro sebe během taneční Cesty použít. Následuje relaxačně meditační intro, a pak už volně přecházíme do tance, který necháme doznít při společném šálku čaje a sdílení nebo ticha... Důležité je, že tady nejde o talent či zkušenost, nedej Bože o výkon!! Jde tu o Tebe! Takže, pokud se Tvoje břicho a Tvoje Srdce teď tetelí radostí nad představou sebe sama v takovém spontánním tvořivém setkání, neváhej a ozvi se.

PŘIHLÁŠKY A DOTAZY: renata.cb@centrum.cz 725 336 636.

Těším se na Tebe!!!! Renata ........................................

Setkání budou také v květnu, ale tento cyklus je spojením tance a malování na hedvábí.

TERMÍNY A CENY:

DUBEN: 14., 21., 28.4. + ochutnávka zdarma 7.4. /1200Kč/, tanec

KVĚTEN: 19.5., 26.5., 2.6. + ochutnávka zdarma 12.5. /1770Kč/, tanec a malba na hedvábí

...

O mě jako průvodkyni: Tanec, hudba a hlas jsou moje „Doma“. Tanec a pohyb v jeho různých formách zakouším a zkoumám už mnoho let, vlastně celý život, vědomě zhruba 25 let. Malbu na hedvábí jsem objevila teprve nedávno, asi před 5 lety. Hlas (kromě mluveného slova :)) zatím při provázeních tolik nevyužívám. Vše vnímám jako prostředky k poznání a vyjádření sebe sama, k tomu, jak jít sama sobě naproti. Prošla jsem a procházím výcviky, semináře, meditace, retreaty, setkávání, které mi pomáhají spojovat se s otázkou Kdo jsem já a také mi propůjčují nástroje k tomu, abych ze své roviny uvědomění mohla provázet ty, které tato Cesta oslovuje. Více o mé Cestě, učitelích a dalším ráda posdílím osobně.

SDÍLET UDÁLOST

bottom of page