top of page

st 03. 5.

|

Boršov nad Vltavou

Mocná síla hlasu

Bojíte se použít svůj hlas nebo nevíte, jak v něm probudit sílu? Toužíte zjistit, jak můžete prospět vašemu tělu pomocí dechu, intuitivního tance a zpěvu? Nevíte, co si počít s agresivitou ve vašem životě?

Mocná síla hlasu
Mocná síla hlasu

ČAS A MÍSTO

03. 5. 2023 18:00 – 20:00

Boršov nad Vltavou, U Zámečku 196, Poříčí, 373 82 Boršov nad Vltavou, Česko

O UDÁLOSTI

Bojíte se použít svůj hlas nebo nevíte, jak v něm probudit sílu? Toužíte zjistit, jak můžete prospět vašemu tělu pomocí dechu, intuitivního tance a zpěvu? Nevíte, co si počít s agresivitou ve vašem životě? Potom je tento seminář pro vás. Lekce na sebe budou volně navazovat, proto je lepší pravidelná účast, ale není to nutné a lze chodit i jednotlivě.

Agresivita je často mylně spojována pouze s destruktivní a negativní silou. Nepřijímáme ji a nedovolujeme si ji proto, že netušíme, jaký má v sobě potenciál k našemu růstu a zdraví. Nemusíme ji nutně použít k tomu, abychom někoho zranili. Pokud se jí naučíme správně používat, můžeme ji využít jako obrovsky transformativní a čistící ohnivou sílu. Je to vaše životní síla, ve které je ukryt váš tvůrčí duch, rozhodnost, aktivní síla konat a také schopnost se nebát změny a ochránit sám sebe před vnějšími vlivy.

Přihlásit se můžete na: https://zivotnadlani.cz/sluzby/objednavka?t=wseuja

Těším se na společné prožitky skrze zvuk, hravost, pohyb a spontánnost!

www.zivotnadlani.cz

SDÍLET UDÁLOST

bottom of page